Поліська дічь

Йо! ви проїхали бревет 200 км? добре. можна залити себе шнягою від кровосісів, і через день отримати збс отруєння. перегрів + хімічна атака. це був вівторок, який я проблював. мав за план їхати без ровера, тому що я був тупо нульцевим.

Отримати задоволення від матрасу – просте завдання, чи не так? тому ми взяли велику купу речей, два ровера, два шолома, окуляри, велозамок. ковбасу та хумус залишили вдома. Яна їхала на 29 хт, я взяв 29 рігід.

Був розроблений план дій. приїзд в п’ятницю вдень, на таксі відправляємо речі до наметового містечка, самі докачуємо своїм ходом. на стартовій їмо п’ємо відпочиваємо, та у суботу стартуємо свіжими та гарними.

А хуй там. до 19 години все йшло по плану. бачимо ауді родини Черкасів, п’ємо каву, жеремо. водичка, якісь люди, хтось вживає. трошки пізніше вживання перетвориться на виживання.

На перший другий розрахуйсь! ціль – шкіряні мішки. ім’я нам – легіон. в атаку, вжжжж. вжжжжж 🙁 в якийсь момент комарів вмикнуло так, шо хана. такої навали я не бачив ніколи (хоча далі буде більше). герої отримали люлей, залізли в замок та почали спостереження.

Інші міста, тим більш маленькі, часто романтизують. у кийові бабло та жлоби, а от у маленьких містах – отам україна, щира, радушна, зелена. хуй. всюди гандони. наметове містечко прокинулось без пів десятка курячих яєць та без ровера Жорія. шо було потім він сам розпише, я лише скажу, шо з нашої компашки лиже Шокованій склав іспит на те, шо він – не ракло 🙂

 

Котили перший день у командній формі. вона також працює як індикатор перегріву. якщо в тебе лице по кольору наближується до форми, то вас перегріває і скоро попердолить. Жорія жара трохи попердоліло, так шо ми охолоджували спочатку його, а потім вже і самі себе. у цей день сталася у мене технічна лажа – почала травити закупорена латкою дірка на покрі. перед заміною я декілка раз підкачував колесо, і от тоді я зрозумів, шо так ЛЕГІОН комах.

Одноока Джо падає. все через те, шо я не підлаштував передній переклюк, і в момент атаки ланцюг злетів на зовнішню частину зірки. коли ти виїхав з-за повороту та бачиш, шо Яна сидить на землі і всі довкола копошаться – то дуже моторошне відчуття. однак пощастило.

Можна покращити собі життя на марафоні, якщо виконувати декілька правил. триматися поодаль від інших велосипедистів, т.к їздять вони небезпечно. пити та купатися якнайбільше, т.к в спеку може не тіки попердолити, а ще й поїбати. хотілося б добавити пункт нікуди не поспішати, однак його виконання привело би до помирання через комариний гвалт.

А також важливим було рассінхронізувати себе і увесь натовп, бо інакше ти міг стояти пів години в черзі за їжею та 15 хвилин шоб потрапити у туалет. на другий день черга була навіть для купання в річці.

Розлив річки в цьому році досить сильно попердолив маршрути другого та третього дні. другий день втратив тупо всю красу. третій день постраждав не так сильно. через попердоленість від комах катати по цікавим місцям не хотілося, тож ми намагалися проїхати маршрут якнайшвидше.

Индик. по новітньому правопису саме так. в нашому випадку був не індик, а коняка. стоїмо обабіч дороги та чекаємо на Ромчика, шо поїхав розвідувати підхід до води. поруч стоїть коняка. дивимось на неї. проїжджаючи учасник коментує – мм, шо ви тут, коняку розглядаєте. Ромчик у той час майже отримав ляща від гуселебедя (сілька крилата потвора).

Компанія в нас була невеличка, однак дружня. я чесно намагався знайомитися з іншими учасниками, однак виходило так собі. оо, диви лефті. так, лефті. я нарешті свою знімаю, бо заїбала. я їзжу на лефті 10 років і це збс вилка. можна помацать, чи є люфт. ні, не чіпай. не знайшли спільну мову 🙁 багато роверів, технічний стан яких потребує втручання. люди чи не бачать, чи їм пох.

Индик. я не придумав іншого слова на Ы. пригода закінчилася, ми вдома. відчуття цікаві. марафон розпочався с поцуплення ровера. потім жара, моменти в організації, шо мені не  сподобалися. дев’ята година вечора, ще не стемніло – а ти маешь сидіти в застібнутому наметі та їсти вечерю, шо ти чекав хвилин 40. 3 день для нас закінчився в арендованій хаті. з горячею водою, кондиціонером та відсутністю комах.

 

 

бонустрек

Нарешті дистанція подолана повністю!

Ввалюємо. Режим Ш.

Велопарковка здорової людини.

Місток не проїхав бо ракло 🙂

Є люди, шо не знають, шо кокс буває не лише білим.

Покращення латки.

Його Величність стоїть у черзі. Історичний момент 🙂

Шляпа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.